BRAWL STARS ŞARKISI! ve 3 KİŞİ AİLECE OYNADIK! | EGEMEN KAAN BEN VE EŞSES BRAWLS STARS OYNUYORUZ!

Just a few time ago it was uploaded by the Youtuber Sesegel Çocuk, another great video “BRAWL STARS ŞARKISI! ve 3 KİŞİ AİLECE OYNADIK! | EGEMEN KAAN BEN VE EŞSES BRAWLS STARS OYNUYORUZ!”.

As pubished by Sesegel Çocuk: “Brawl Stars Mobile oyununu buradan ücretsiz indirebilirsiniz►http://bit.ly/2phIwWu
Ben, Egemen Kaan ve sevgili Eşses birlikte ailece 3 kişi Brawl Stars oynuyoruz. Mobile ve ücretsiz müthiş eğlenceli bir oyun. Ayrıca videonun başında minik de bir şarkı yaptık.
SESEGEL ÇOCUK KANALIMIZA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN ►https://goo.gl/mFCjN4

#brawlstars

VİDEO İÇERİĞİ:

Bu kez ailece oynuyoruz. Eşses de katıldı. 3 kişi aynı takımdayız ve rakiplerimize göz açtırmadık.

Brawl Stars oyununda tam 30 adet karakter var. Bu karakterlerin her biri farklı özelliklere sahip. Bu karakterlere brawler deniyor. Ayrıca her karakterin hem normal hem de Ulti yani süper gücü var. El Primo, Nita, Leon, Spike, Mortis ve Tara bu karakterlerden bazıları. Oyunda Elmas kapmaca, Hesaplaşma ve Savaş topu gibi çok eğlenceli modlar var.

💚 ABONE OLUN & BİLDİRİMLERİNİZİ AÇIN
😊 Bu video çocuklara ve ailelere uygundur

❗ Bizi takip edin
İnstagram: @hasanmustan

🎮 SESEGEL KANALI
https://www.youtube.com/channel/UCazp…

SESEGEL ÇOCUK KANAL BİLGİSİ:

Merhabalar. SeseGel Çocuk kanalına hoş geldiniz. SeseGel kanalının çocuklara yönelik içerik üreten 2. kanalı SeseGel Çocuk’da oğlum Egemen Kaan ile birlikte eğlenceli videolar çekiyoruz. İçeriklerimiz ailece izleyebileyeceğiniz türden. İçiniz rahat olsun. Bizimle birlikte müthiş eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya var mısınız? Haydi sese doğru gelin o zaman:)

Bu kanal, Egemen Kaan Mustan’ın ailesi tarafından oluşturulmuştur ve sürekli olarak ailenin denetimi altındadır. Video içeriklerinde asla çocukları olumsuz etkileyecek davranışlar yer almaz.”

You can check the video below:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *